Kallashi dhe Linda Morina së bashku: Dyshja me plane të mëdha (VIDEO)

By

Valltarja e njëherit edhe këngëtarja e njohur shqiptare Kallashi është pothuajse çdo ditë pjesë e portaleve me çfarëdo lloj veprimi që ajo bën me apo pa dashje për të marrë një vëmendje të tillë.

Por përveç se e suksesshme në profesionet e saj, ajo nuk mbetet prapa as në anën humane kjo pasi ditën e sotme ajo publikoi një video ku u pa në një parukeri së bashku me senzacionin e rrjeteve sociale Linda Morinën të cilën ka vendosur që t’a “freskojë” me disa ndryshime.

E miqësia e tyre e cila u krijua vetëm së fundmi po i jep frytet e para teksa nuk dihet se çfarë planesh tjera kanë për të ardhmen dyshja.

Më poshtë mund të shikoni videon e publikuar nga Kallashi. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm