VIDEO: A$AP Rocky mbron Rihanna-n nga një përleshje fizike

By

Pavarësisht se ku udhëtojnë së bashku, A$AP Rocky dhe Rihanna vazhdojnë të vendosin standardet si objektiva çift.

A$AP po merr gjithashtu lavdërime të jashtëzakonshme për mënyrën se si e trajtoi një situatë që u shpalos para tij dhe këngëtares “Desperado” në një klub gjatë fundjavës.

Në një video që qarkullon në internet, një grup njerëzish fillojnë të zihen përballë 34-vjeçares dhe Rihanna-s, duke e bërë atë të flasë me shpejtësi. “Të gjithë n*ggas silluni si zotërinj tani, dëgjoni?” kërkoi ai. “Kam zonjën time këtu, ju të gjithë n*ggas qetësoni këtë,” shtoi Rocky, duke u kujtuar atyre në afërsi se ata ishin në prani të një mbretëreshe.

Shihni mw poshtw videon e kapur nga momenti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm