Prive sjell për ju sonte materiale shumë interesante (VIDEO)

By

Prive vjen sonte me një edicion që nuk duhet humbur.

Një material në kujtim të ikonës së kinematografisë Leze Qena.

Nga karantina e tij na flet Afrim Muqiqi dhe modelja Emina Cunmulaj u përgjigjet pyetjeve të fansave në “Kutia e pyetjeve”.

Rozana Radi flet për këto ditët e vështira të pandemisë dhe Neki Emra na tregon se si kalon një ditë të zakonshme në karantinën.

Këto e shumë të pathëna tjera, mos i humbisni sonte në Prive me Liberta Spahiun nga ora 19:00 në Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm