Rita Ora me tattoo të re në vendin më të pazakontë në trup

By

Rita Ora ka zbuluar se ajo kishte pjesën e brendshme të buzës së saj të ngjyrosur me fjalën ‘lonely’ për videoklipin e saj të ri, i cili është vendosur të zbulohet e plotë të Premten.

Gjatë promovimit të videos me disa sekuenca të shkëputura, ajo tërheq buzën e saj duke zbuluar tatuazhin përkohshëm në pjesën e brendshme të buzës.

Read my lips: Rita Ora has revealed that she had the inside of her lip inked with the word 'lonely' especially for her new video, which is set to be unveiled in full on Friday

Këngëtarja teksa po promovon projektin e saj më të ri “How to be lonely”, në mënyrë të pandalshme po bën thirrje që njerëzit të respektojnë udhëzimet dhe të qëndrojnë në shtëpi gjatë pandemisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm