Performanca e Bebe Rexhës në Ellen Show ishte thjesht e magjishme

By

Nuk është hera e parë që Bebe Rexha do të performonte në shfaqjen e famshme të Ellen DeGeneres – si e ftuar për herë të parë ajo performoi hitin e saj ‘Meant to be.’

Image result for bebe rexha ellen

E ftuar prapë, tani për të performuar projektin e saj të ri muzikor në kuadër të filmit ‘Maleficent’, ajo mahniti të pranishmit dhe fansat e saj.

Në fillim të kësaj jave, Bebe Rexha publikoi videoklipin për këngën e saj “Maleficent: Mistress Of Evil” “You Can’t Stop Stop The Girl”.

Përformancën e saj të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm