Seldi dhe Mimoza shfaqen bashkë! SHKËLQEJNË

By

Për disa muaj mbajtën gjërat fshehur por pas zbulimit të lidhjes nga Prive.al, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu u zyrtarizuan si çifti më i ri i shoubizit shqiptar.

Nuk vonoi shumë dhe erdhi edhe fejesa e tani e tutje, sytë do na mësohen t’i shohim bashkë pothuajse çdo herë.

E tillë është edhe paraqitja e sotme në rrjete sociale.

Dyshja shfaqen dorë për dore në mbishkrimin e Mimozës: ‘Dashuria ime e madhe, Seldi Qalliu’.

Se duken bashkë shumë mirë, kjo nuk do koment! /Prive.al

My big Love ❤️ @seldi__qalliu

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Artikuj të ngjashëm