Prive shpalos sonte materiale mjaft interesante për ju (VIDEO)

By

Sonte në Prive do të mund të ndiqni materiale mjaft interesante rreth të famshmëve shqiptar.

Si asnjëherë tjetër sonte rrëfehet në “5 Data” aktorja Teuta Krasniqi, kush është në lidhje, çfarë përgjigjet në “50 Pytje” këngëtarja Albina Kelmendi, dhe çfarë thotë Andi Artani në intervistën më të shkurtër “60 Sekondëshe?”.

Këto e shumë materiale të tjera, do të mund t’i ndiçni sonte nga ora 22:00 në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm