Pas bashkëpunimit me Luanën, ja çfarë bëri Faydee (VIDEO)

By

Pak ditë më parë, Luana Vjollca dhe Faydee, publikuan bashkëpunimin e tyre të parë “Yalla Habibi” që arriti 1 milion klikime në YouTube për vetëm pak orë.

Teksa kjo këngë po vazhdon të klikohet shumë dhe poashtu të komentohet, Faydee, lëshoi një tjetër projekt por kësaj radhe solo.

Australiani publikoi këngën me titull “Salam” nën shoqërinë e një videoklipi dhe ju mund ta shihni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm