Rita Ora po planifikon të ndryshojë adresën e saj permanente të vendbanimit!

By

Ajo mbërriti në Sydney në dhjetor për të filmuar The Voice: Generations dhe sezonin tjetër kryesor të The Voice Australia.

Dhe këngëtarja Rita Ora është aq e ‘dashuruar’ me Australinë që po kërkon të vendosë rrënjë të përhershme.

31-vjeçarja tha për The Daily Telegraph’s Confidential të dielën se ajo po synon të blejë një pronë në Harbor City.

“Thjesht e dua Australinë, vërtet kam gjetur një shtëpi të mrekullueshme këtu”, tha Rita për qëndrimin e saj të fundit në Sydney.

Krijuesi i hitit Body on Me vazhdoi të zbulojë: “Nuk dua të flas shumë shpejt, por padyshim që jam duke kërkuar të qëndroj këtu më gjatë dhe të blej një pronë”.

Rita mbërriti në Australi në fillim të dhjetorit së bashku me Taika Waititi, të dashurin e saj prej gati një viti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm