Çfarë thotë sot Andi për Jasminën?

By

Sonte në Prive do të keni mundësinë të ndiqni episodin e ri.

Në intervistën “60 sekonda” është i ftuar Andi Artani.

Dhe sigurisht që ai do të flasë edhe për Jasminën.

Ndiqni sonte nga ora 22:00 Prive në Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm