Udhëtimi i saj i parë: Në avion privat, Emina nis vajzën tri muajshe në fluturim (FOTO)

By

Ajo është një nënë shumë e devotshme, së cilës i pëlqejnë shumë udhëtimet e ka dëshirë t’i ketë vajzat gjithmonë afër.

Modelja e famshme shqiptare Emina Çunmulaj, kka tani dy vajza, Ellan dhe Mia Sorayan, me të cilat është nisur në një udhëtim.

Me aeroplan privat, modelja ka nisur vajzën e vogël në udhëtimin e saj të parë, por nuk ka dhënë ndonjë detaj se ku po shkojnë.

Në aeroplanin e familjes, ndodhet edhe vëllai i vogël i modeles ndërsa Emina si aktive që është në rrjetet sociale, tërë udhëtimin e ka dokumentuar përmes videove. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm