Çka bëri Kim Kardashian që u akuzua?

By

Kim Kardashian është akuzuar se ka realizuar fotosesionin e një ylli tjetër realiteti, për xhirimet e saj seksi në Skims ku shfaqet motra e saj Kourtney Kardashian dhe Megan Fox.

Ish-ylli i “Basketball Wives” Draya Michele ripostoi në Instagram Stories e saj dy imazhe, teksa ushqente modelin Tanaya Henry me qershi teksa ndiheshin rehat në një shtrat së bashku të veshur vetëm me të brendshme.

Fotografitë kanë një ngjashmëri të habitshme me fotosesionin “Skims”, e cila tregon gjithashtu Kourtney, vjeç dhe Fox, duke ushqyer njëra -tjetren me qershi të veshur vetëm me të brendshme dhe sutjena.

Crawley, dikur ishte një shoqe e ngushtë e Kim, dhe madje u paraqit vetë në një fotosesion “Skims” në vitin 2019.

Asnjë përfaqësues i Kim dhe Kourtney nuk iu përgjigj kërkesës së Page Six për koment.

Kjo nuk është hera e parë që Kim akuzohet se është kopjuese.

Në dhjetor të vitit 2017, fashionistet pretenduan se ylli i “Keeping Up With the Kardashians” kopjoi për linjën e fëmijëve të saj, Kids Supply.

Edhe fëmija më i madh i Kim me Kanye West, North West, është akuzuar për kopjim. Në mars të vitit 2020, vajza e vogël interpretoi një këngë pothuajse identike me atë të yllit 5-vjeçar të YouTube ZaZa në shfaqjen Yeezy të babait të saj.

Kim komentoi postimin, duke thënë se North është një “tifoze e madhe” e ZaZa dhe është “frymëzuar” prej saj.

Artikuj të ngjashëm