Prive këtë javë: Plot materiale ekskluzive e zbulime të reja (VIDEO)

By

Nëse ju ka munguar Prive, pritja s’do të jetë edhe shumë e gjatë.

Edhe këtë javë emisioni numër një i Shoubizit në vend, sjellë për ju materiale të reja, me emra që i kanë munguar skenës për një kohë.

Nesër në ora 19:00-të, mund të ndiqni një intervistë me këngëtaren Ledina Çelo.

Përveç saj, të gjitha prapaskenat e koncertit madhështor të 50-të vjetorit të karrierës së Sabri Fejzullahut, e po ashtu një intervistë në shtëpinë e Mihrije Brahës dhe Naim Abazit.

Na ndiqni këtë të shtunë në ra 19:00, në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm