Elita Rudi sjell në jetë vajzën (FOTO)

By

Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë sërish prindër.

Burime të Telegrafit bëjnë të ditur se prezantuesja shqiptare solli në jetë vajzën dhe të dyja gëzojnë shëndet të plotë.

Nuk ka ende asnjë postim nga çifti pas këtij lajmi të gëzueshëm por kjo pritet të ndodhë brenda pak orësh./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm