PREMIERË: Publikohet ‘Chicca’ nga Noizy e Akkurat

By

Viti 2016 ka qenë një vit mjaft produktiv sidomos për reperin Noizyn i cili ka sjell disa nga projektetet më të dëgjuara në industrinë shqiptare.

Më të njëjtën tempo siç duket do ta mbajë edhe 2017, ku pasi lansoi projektin e tij të parë për këtë vit nC bashkëpunim me Dudën, pason me tjetrin produkt këtë herë në bashkëpunim me një tjetër kolegë.

“Chicca” quhet bashkpunimi më i ri në mës Noizyt dhe Akkurt teksa artisti tregoi se “Akkurat” është gjithashtu anëtar i labelit OTR i cili vepron në Gjermani. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm