Premierë: Ghettogeasy ft. NRG Band – Ta du majmunin (Video)

By

Është publikuar një nga bashkëpunimet më të përfolura të ditëve të fundit. Efektin e mori nga titulli ‘Ta du majmunin’ që për herë të parë ishte Prive që zbuloi këtë surprizë që kishin përgatitur Besnikun me Getoarin.

Ndërsa tani gjithçka është finalizuar dhe ka marrë dritën e gjelbërt për publikimin.

‘Ta du majmunin’ është produkt muzikor i Irkenc Hykës ndërsa videoklipi ka marrë vulën e Max Production./Prive.al

Artikuj të ngjashëm