Shpati dhe Lori në bashkëpunim (Video)

By

Shpat Kasapi mbrëmë ka publikuar një bashkëpunim të ri. Pas atij me Nurteel që ishte shumë i diskutuar këngëtari ka lançuar këngën me Lorin dhe RapSione.

Kënga është produkt muzikor i Irkenc Hykës teksa teksti është shkruar nga Petro Xhori dhe RapSione.

‘Trego’ është vizualizuar në klip nga Max Production./Prive.al

Artikuj të ngjashëm