Shumë dashuri në këngën e Dafinës me të dashurin e saj (VIDEO)

By

Dafina Zeqiri dhe i dashuri i saj Dj Geek sapo lansuan këngën bashkë.

’Tduh-duh’ quhet projekti që shfaq shumë dashuri në videoklip.

Puthje e përqafime dhe shumëçka tjetër mund të shihni në videon më poshtê dhe të kënaqeni me këngën./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm