ARILENA SHËROHET NGA LËNDIMI!

By

Duhej të interpretonte para pak javësh në Netët Live të X Factor Albania për të hapur edhe siparin e të ftuarve VIP në këtë program talentësh.

Fituesja e edicionit të dytë do promovonte këngën e sj të re me një performancë mahnitëse por ky plan dështoi pasiqë Arilena Ara u dëmtua gjatë provave.

Tashmë këngëtarja është rikuperuar nga lëndimi dhe sipas disa informacioneve ajo do të interpretoj të hënën në skenën e X Factor.

Kënga që do të promovohet do të pasohet me klip, e ndryshe nga projektet paraprake do të ketë firmë ndërkombëtare. /Prive.al

https://instagram.com/p/09-Hh0sbZT

Artikuj të ngjashëm