Premierë: Dhurata Dora – Shumë On

By

Dhurata Dora pas suksesit që shijoi verës me ‘Ti Don’ ka menduar të sjell një tjetër projekt me të njëjtit bashkëpuntor.

‘Shumë On’ mban emrin kënga e re e cila është shkruar nga Dhurata e ndërsa muzika është punuar nga Alandy.

Për videoklip është përkujdesur Max Production dhe në të Dora duket mjaft stylish./Prive.al

Artikuj të ngjashëm