Cili është Gjon Karrica i vërtetë ?!

By

Gjon Karrica është ndër këngëtarët më eksperiemntal dhe interesant në tregun tonë muzikor. Ai, nuk synon të bëjë gjëra të zakonshme, por të jashtëzakonshme dhe kjo vërehet edhe nga mënyra se si Karrica ka vendosur ti papraprijë promovimit të videoklipit të këngës më të re me titull ”0815”, përcjell ”Prive”.

Gjon Karrica, i njohur edhe me nofkën ”Lugati”, ka realizuar një foto ku shihen tri gjendjet e tij dhe që mund të jenë të secilit person që merret me art.

Në foto shihet një Gjon në gjendje depresive dhe gati ta vrasë vetën, një tjetër duke kënduar dhe Gjoni me pamje të qetë dhe duke pozuar gjithë shkëlqim.

Cili është i vërteti ? Ndoshta do ta mësojmë në videoklipin e këngës ”0815” që pritet të lansohet së shpejti.  /Prive.al/

gjonkarrica

Artikuj të ngjashëm