Justin Bieber lë gruan në shtëpi për një udhëtim solo

By

Justin dhe Hailey Bieber festuan përvjetorin e tyre në një dasmë me yje në Karolinën e Jugut në fund të shtatorit.

Dhe Justin Bieber po kërkonte ca kohë solo larg gruas së tij Hailey ndërsa u fut në një udhëtim rrugor në veri.

Muzikanti 25-vjeçar ndau një seri fotografish pranë një liqeni të asaj që dukej se ishte në rangun malor The Sierra Nevada në Kaliforninë Veriore.

“Bëra një udhëtim solo për t’u lutur, menduar dhe reflektuar…koha të kthehem tek gruaja.” – ndau Justin me 121 milionë ndjekësit e tij në Instagram.

Breathe: Justin Bieber was seeking some solo time away from his wife Hailey as he embarked on a road trip up north

Ajo i dha një përgjigje entuziaste burrit të saj dhe shkroi ‘yayyyyyyy’ në postim, e cila fitoi mijëra pëlqime në pak minuta.

'Took a road trip by myself to pray, think reflect.. time to get back to WIFEY,' he shared to his 121million followers on Monday

Justin dukej se ishte në maje të botës ndërsa postoi pamje idilike nga malet dhe liqenet blu kristal.

Away from it all: The 25-year-old musician shared a series of photos near a lake of what appeared to be in The Sierra Nevada mountain range in Northern California

Burimi: Dailymail.co.uk

 

 

 

Artikuj të ngjashëm