A jeni gati për suprizën e re nga Dhurata Dora?!

By

“Zoom, zoom”, “Numrin e ri” e “Bongo” janë tre hite që solli Dhurata Dora gjatë 2016-tës por vitin nuk do e mbyll me kaq.

Madje projekti më i ri nga Dhurata Dora do të vij shumë shpejt. Prive merr vesh që artistja ka përfunduar këngën e saj të katërt për këtë vit.

Detajet mbi projektin mbahen për momentin të fshehura por siç mëson Prive, Dora vjen vetëm dhe jo në bashkëpunime pasi ka publikuar dy duete brenda pak muajsh.

Klipi do të mbaj vulën e menaxhmentit të saj, Max Production.

Artikuj të ngjashëm