Rezervoni mbrëmjen e sotme për Prive: Çfarë do të ndiqni? (VIDEO)

By

Sonte në Prive keni mundësi të ndiqni shumë materiale ekskluzive.

Rita Ora vjen në një intervistë, Arbër Bytyqi në ‘5 data’, Meriton Mjekiqi në 60 sekonda dhe ditëlindja e parë e vajzës së Yllka Kuqit.

Përveç tyre, do të shihni edhe materiale të tjera interesante nga ora 18:50 në Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm