Premierë: ‘As ni gotë’ nga Nora Istrefi dhe Mixey (VIDEO)

By

Është publikuar kënga më e re e Nora Istrefit në bashkëpunim me producentin e njohur, Mixey,

Kënga vjen e shoqëruar me klip në të cilin Nora po duket seksi si asnjëherë më parë.

Me një vallëzim të ushtruar nga balerina, Klaudia Pepa, këngëtarja ka arritur të bëjë lëvizje shumë sensuale.

Ndiqeni videon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm