2TON e zbulon – kjo është data e publikimit të këngës me Labinot Tahirin

By

2TON dhe Labinot Tahiri u bënë bashkë sërish për projektin e ri i cili pritet të publikohet këtë javë.

Kënga me titull “Zemra jem” e punuar nga Darko Dimitrov, saktësisht lansohet të premten në orën 15:00.

Lajmi u bë i ditur nga artistët të cilët zbuluan pak sekuenca nga videoklipi.

Kjo është hera e dytë që Labi e 2TON janë bërë bashkë, pas “Krejt ti fala”, që numëron më shumë se 11 milionë klikime në youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm