Çka ka ndodh me Mc Kreshën?! (Video)

By

U bë kohë që reperi Mc Kresha nuk ka publikuar asnjë këngë. I fundit produkt muzikor ishte ‘Beat Murderer, ku Kreshniku ishte vetëm i ftuar.

Që nga nëntori Kresha nuk ka publikuar ndonjë këngë.

Edhe pse nuk ka publikuar projekte muzikore ai ka qenë i pranishëm në koncerte si dhe në instagramin e tij ka postuar imazhe nga klipet e kolegëve të tij.

Se a po përgatit diçka reperi për ditët e nxehta, mbetet të shihet./Prive.al

https://instagram.com/p/4oj0ZurQzC

https://instagram.com/p/4opfzurQ7v

https://instagram.com/p/4xVq5NLQ6c

https://instagram.com/p/4xWEAmrQ7M

Artikuj të ngjashëm