Po ndodh tani: Krenare Rugova shpalos koleksionin Pranverë/Verë 2024

By

Të apasionuar pas modës dhe të brendshëm të industrisë u mblodhën në pritje teksa Krenare Rugova, stilistja vizionare e njohur për krijimet e saj inovative dhe artistike, zbuloi koleksionin e saj Pranverë/Verë 2024 në një event mahnitës të pistës.

Shfaqja, e mbajtur në një ambient të lë pa frymë në zemër të kryeqytetit është një dëshmi e talentit unik dhe angazhimit të palëkundur të Krenares për të shtyrë kufijtë e modës.

Koleksioni Pranverë/Verë 2024 i Krenare Rugovës ishte një odë magjepsëse për bukurinë e natyrës dhe kufijtë e pakufishëm të imagjinatës njerëzore.

Shfaqja e pistës është një spektakël vizual që përzien pa probleme eteriken me atë tokësore, duke sjellë një koleksion të larmishëm dizajnesh që po lënë audiencën të mahnitur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm