Aida dhe Argjenda publikojnë këngën kushtuar të gjitha motrave

By

Në nga pasuritë më të mëdha në jetën e një gruaje është motra.

Ajo ka qenë aty me ty sa herë kë hasur në probleme me prindërit, sa herë ke qarë e je gëzuar dhe është me ty edhe në momentet më të rëndësishmë të jetës tënde.

Pikërisht këtij sentimenti i kanë kushtuar këngë edhe Aida me Argjenda Doçin.

Në videon e mëposhtme mund ta ndiqni të plotë bashkëpunimin e tyre. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm