Bes Kallaku pozon me pallton e Xhensilës dhe është super komik

By

Gjithmonë bën shaka në llogari të bashkëshortes së tij, këngëtares së famshme Xhensila Myrtezaj.

Aktori i njohur i humorit, BesKallaku, edhe kësaj here në Instagramin e tij ka bërë shaka me gruan e tij,duke e tallë kësaj here për veshjen.

Palltoja e Xhensilës, e cila është masive i duket qesharake Besit dhe ai e quan atë “Batanije”.

Për të shkuar tutje, Besi e kaveshur pallton e Xhensilës dhe është super qesharak, ndëra Bes, kjo pallto eXhensilës është tejet trendi në këto kohë, shih pak sfilatat!!!

View this post on Instagram

Me batanije me vete… @xhensilamyrtezaj

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Artikuj të ngjashëm