Planet e Luanës dhe Krenarit për të ardhmen

By

Ndonëse në media të shumta, u njoftua për një ndarje të Luana Vjollcës dhe Krenar Cocajt, Prive kuptoi nga burime të afërta, se një gjë e tillë nuk është e vërtetë.

Çfarë plane kanë, ku do të jetojnë, kur do të ketë fejese dhe martesë?

Materiali në videon e mëposhtme, ju sjell disa nga detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm