Xherdani rezulton me COVID-19

By

Futbollisti shqiptar Xherdan Shaqiri ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

View this post on Instagram

⚽️🇨🇭 #XS23 #nationalteam

A post shared by XS (@shaqirixherdan) on

Sulmuesi i “Liverpool” tanimë është në izolim, pasi sipas medieve në Zvicër pas simptomave të para është konfirmuar me Covid-19.

Pas një sezoni jo fort të mirë dhe aktivizimit të pakët, tanimë Shaqiri do të mungojë edhe për Liverpool të paktën për 2 javë.

Artikuj të ngjashëm