Megi Pojani mendon t’i hyjë muzikës?

By

Kamera e Prive, udhëtoi për në Tiranë, që të takojë prezantuesen Megi Pojani.

Ajo rrëfeu gjithçka të jetës së saj dhe duke mos mohuar edhe ato që gjëra që publiku mendon.

Në një rrëfim pa filtra, 24-vjeçarja zbuloi edhe ëndrrat që ka në të ardhmen.

E sa i përket muzikës, ajo nuk e mohoi si një mundësi, sepse siç thotë edhe vetë, “ku i dihet!”.

Ndiqni të plotë materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm