Me kë s’do bënte duet Skivi?

By

Pyetje më pikante të Prive, të shtunën që sapo kaloi, ishte reperi Skivi.

Me kë s’do bënte duet, cila prej femrave të estradës e eksiton dhe a ka pasur marrëdhënie me ndonjërën prej tyre, ua tregon videoja e mëposhtme që sjell intervistën e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm