Gena dhe Eranda publikojnë projektin muzikor “Thuam’ po”

By

Pas një kohe të gjatë, dy këngëtarë të njohur për publikun shqipëtar, Eranda Libohova dhe Gena Lito i kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor

Ata kanë realizuar e një dueti muzikor me titullin “Thuam’ po” i cili është lansuar sot.

Videoklipin e këngës e ka realizuar Chill Pro ndërsa produksioni është bërë nga GMAJ7

Gent Myftaraj e ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa tekstin e ka shkruar Pandi Laço./Prive.al

Artikuj të ngjashëm