Personazhi i njohur mohon shtatëzëninë!

By

E gjitha familja kanë qenë në qendër të medias e publikut për të njëjtin lajm. U tha se katër nga motrat Kardashian përfshirë Kim janë duke pritur fëmijë.

Në fakt lajmi qëndron për tre nga to, Kim e cila do bëhet me fëmijë të tretë nga një nënë surrogate dhe Kylie Jenner që pret beben e parë, teksa akoma nuk e ka konfirmuar edhe Khloe.

Mirëpo, lajmi nuk qëndron te Kourtney Kardashian. Në një intervistë së fundmi ka mohuar këto zëra duke shtuar se ajo është keqkuptuar nga gazetarët.

Në një intervistë pyetja ishte se cili është thashethemi që ka qarkulluar e të ka penguar, ajo është përgjigjur: “Kam dëgjuar se jam shtatëzënë” e kjo ka mjaftuar për një pushtim të artikujve por që nuk është e vërtetë.

Teksa ka shtuar se edhe nëse do të ishte lindjen e fëmijës nuk do ta bënte në program pasiqë është penduar për këtë privatësi që e ka thyer tek fëmijët e parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm