Ermal Fejzullahu nis sportin: Ka zgjedhur diçka bukur të rëndë (VIDEO)

By

Nga koha kur ishte më i ri, këngëtari Ermal Fejzullahu, ka shtuar goxha shumë në peshë.,

Por më në fund, babai i tre fëmijëve, ndërmori një hap të rëndësishëm në jetën e tij: t’i largonte kilogramët e tepërt.

I njoftoi ndjekësit e tij se kishte filluar të vrapojë çdo ditë në parkun Gërmia në Prishtinë, ndërsa tani e ka marrë edhe më seriozisht këtë punë.

Ermali e ka filluar edhe ushtrimin e boksit, një sport ky tejet i rëndë, që kërkon fuqi fizike e kondicion të hatashëm.

Këngëtari ka publikuar në profilin e tij në Instagram një video, ku shihet duke e praktikuar këtë sport, i pajisur me dorëza dhe me një trajner që në këtë punë, është kampion. /Prive.al

@miki.uka #world #champion #miki.uka #training

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

 

Artikuj të ngjashëm