Nuk e ka konfirmuar ende: Aktorja shfaqet me barkun e rrumbullakosur

By

Sophie Turner dhe burri i saj Joe Jonas shijuan një pushim relaksues në Meksikë me miqtë gjatë fundjavës.

Ylli i Game of Thrones, 24 vjeçare, u pa pranë pishinës në Cabo San Lucas të Shtunën duke u mbuluar me një peshqir blu, afër bashkëshortit të saj Joe Jonas.

Çifti janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku, burime të shumta konfirmuan për E! News dhe Us Weekly në Shkurt.

Fun in the sun! Pregnant Sophie Turner enjoyed a babymoon to Mexico with her husband Joe Jonas on Saturday

Sealed with a kiss! The newlyweds put on a tender display as they shared a sweet kiss

Burimi: Dailymail

 

Artikuj të ngjashëm