Enca gati projektin e ri (Video)

By

Enca Haxhia duket se paralelisht me mbrëmjet muzikore të shumëta gjithandej ku ka shqiptarë po punon intenzivisht edhe për projekte të reja.

Ajo Instagram ka ndarë me fansat një video në të cilën shpërfaq sekuenca të këngës më të re.

Këngëtarja ka pyetur ndjekësit e saj në këtë rrjet social se a duhet të lançohet apo të pritet edhe pak për krijimin e saj të ri muzikor.

Nga pak sekonda, përshtypjet e adhuruesve të saj ishin shumë të mira dhe shumica dërrmuese i sugjeruan asaj që të mos presë më.

Enca ndërkohë po shijon suksesin e ‘Soul Killa’ që është gati për të prekur 4 milionëshin e shikimeve në Youtube në pak javë të publikimit. /Prive.al/

https://instagram.com/p/5pM1lBkv0c/

Artikuj të ngjashëm