Përmes një postimi, aktori i njohur konfirmon se është bërë baba

By

Sharna Burgess është zyrtarisht nënë!

Protestuesja e “Dancing With the Stars” solli në jetë fëmijën e saj të parë, një djalë, me Brian Austin Green më 28 qershor.

“Zane Walker Green, 28/06/2022 në orën 12:12”, Burgess zbuloi në Instagram në një postim që njoftonte lajmin.

“Zemra ime tani është përgjithmonë jashtë trupit tim.

Ardhja e vogëlushit shënon fëmijën e parë për Burgess, 37 vjeç, dhe të pestin për Green, 48.

Alumi “Beverly Hills, 90210” ndan djemtë Noah, 9, Bodhi, 8 dhe Journey, 5, me ish-bashkëshorten Megan Fox. Ai është gjithashtu baba i Kassius, 20 vjeç, me ish të dashurën Vanessa Marcil.

“Ai është një baba kaq i mrekullueshëm,” tha Burgess për Green në maj. “Një nga gjërat për të cilat u dashurova me të ishte ta shikoja atë si baba dhe mënyrën si prindër. Mendova, ‘Do të ishte kaq e pabesueshme të rrisja një fëmijë me të’.

Artikuj të ngjashëm