Dëgjoni pak sekonda të duetit mes Bardhit dhe Azet (VIDEO)

By

Bardhi dhe Azet janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Kënga quhet ‘Jeta jem’ dhe publikohet nesër pas mesnate.

Menaxheri i Bardhit ka shuar pak kurreshtjen e fansave duke publikuar disa sekonda nga kënga e re.

Dëgjojeni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm