Për herë të parë në Kosovë: Kjo ishte atmosfera në koncertin e Azetit

By

Reperi që ka bërë bujë në Gjermani e Zvicër, Azet, ka performuar për herë të parë në Kosovë, për ditën e parë të festës së Bajramit.

Artisti ishte në njërën prej klubeve më të mëdha në Mitrovicë, për ta bërë hapjen e kësaj diskoteke dhe për të kënduar për herë të parë në shtetin e tij.

Azet do të jetë i pranishëm edhe në disa koncerte të tjera të cilat do të mbahen rreth Kosovës, pra – turneu i reperit nis që tani.

Më poshtë videot nga atmosfera e mbrëmshme./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BkEKBFEAW82/?hl=en&taken-by=kaffazprojektoffical

https://www.instagram.com/p/BkEKQr6gIjK/?hl=en&taken-by=kaffazprojektoffical

Artikuj të ngjashëm