Ky është profesioni ‘primar’ i Mimoza Shkodrës! (VIDEO)

By

Këngëtaria Mimoza Shkodra dhe pse nuk jeton në Kosovë ajo është një ndër emrat më të dashur e më të njohur nga publiku shqiptarë.

Vendëbanii i saj i përhershëm mbetet Zvicërra, por festat e fundëvitit nuk kanë se si ta gjejn atë largë Kosovës.

Në storien e përgatitur nga Maki Bajrami, këngëtarja na shpalos jetën dhe profesionin e saj në vendin ku jeton.

Pse nuk ka publikuar projekt qe një kohë të gjatë, me kë dëshiron të bëjë bashkpunim, ku do ta pres vitin e ri, e të gjitha të rejat e fundit nga këngëtarja simpatike mundë ti kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm