Rikthimi i Ryva Kajtazit: Pamje nga videoklipi i ri (VIDEO)

By

Pasi u bë nënë për herë të parë, nuk u pa në skenë që një kohë të gjatë.

Por, pas një pune të lodhshme për t’i rikthyer format fizike, Ryva Kajtazi po i rikthehet ekraneve shqiptare.

Ajo e ka gati projektin e saj të ri dhe pritet që së shpejti të publikohet.

Të paktën kështu ka lënë të kuptohet vetë Ryva, e cila postoi një mini-video në Instagram me pamje nga klipi i saj i ri.

Këngëtarja ka bashkëpunuar me Shqipri Kelmendin për këngën rikthyese./Prive.al

View this post on Instagram

Coming soon🎬

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

Artikuj të ngjashëm