Luana guxon: Shfaqet në Instagram pa grim! (FOTO)

By

E kuruar deri në detaje në paraqitjet publike.

Në këtë formë vjen çdoherë këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca, që në rrjete sociale ndiqet nga mbi një milion njerëz.

Mirëpo, si të gjithë të tjerët edhe Luana përbën përjashtime.

Mbrëmjen e sotme, ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet në një selfie të shkrepur  brenda ashensorit pa pikën e grimit.

Dallim i theksuar në pamje, apo jo? /Prive.al

No Make Up Party ? @prettylittlething ✨✨✨

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Artikuj të ngjashëm