Çka i thotë Teuta, Dhuratës?!

By

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj së fundmi ka qenë pjesë e shtypit për jetën e saj private por që nuk kanë munguar as reagimet nga ajo.

Dhurata e cila është rikthyer pas një pauze në skenën muzikore reflektoi me sukses e tani është angazhuar për këngën e re që do të publikohet në fillim të 2016-tës,

Edhe pse vitin nuk po e mbyll me muzikë, Ahmetaj është bërë imazh i një kompanie bukurie në tregun tonë dhe janë publikuar imazhet e para.

Shumë komente positive u adresuan në llogari të saj e ajo që bie në sy është edhe i aktores Teuta Krasniqi.

Teuta i ka shkruar poshtë fotografisë bukuroshe Dhuratës.

dhurata

Artikuj të ngjashëm