Robert Berisha “zemërthyes” në këtë imazh (FOTO)

By

Këngëtari e muzikanti Robert Berisha, është ndër burrat më të pashëm të estradës. “Kujdesu për trupin, është i vetmi vend ku jeton gjithmonë”, është shprehja që ai e ka përvetësuar dhe e ka përbrendësuar, ngase Berisha është shumë i dedikuar në palestër.

Ai ka një trup të stërvitur dhe është shumë i pëlqyer nga vajzat, megjithatë, zemra e tij i takon vetëm gruas, këngëtares Nora Istrefi.

Roberti ka publikuar në Instagramin e tij një fotografi, ku duket jashtëzakonisht bukur dhe seksi dhe ka pamjen e një zemërthyesi në një kostum shumë elegant. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm