Kush ka faj, Motrat Mustafa apo Shyhrete Behluli? – Flet producenti i njohur (VIDEO)

By

Javëve të fundit, lajmi kryesor në mediat rozë ka qenë ‘sherri’ mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit.

Gjithçka nisi për një këngë dedikuar nënës.

Motrat Mustafa kanë fajësuar Shyhrete Behlulin, ndërkaq Shyhretja fajësonte Motrat.

Megjithatë kush ka faj?

Producenti i njohur Mixey, pati një përgjigje gjatë intervistës 60 sekonda për Prive.

Se çka tha ai, e kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm