Sërish probleme për Dafinën?!

By

Ajo është një prej këngëtareve më të suksesshme në diskografinë muzikore shqiptare por me rrjete sociale nuk ia ka dalë të rehatohet asnjëherë.

Në plot raste, këngët dhe videoklipet e Dafina Zeqirit janë fshirë nga Youtube dhe nuk kanë munguar as thyerjet e profileve në rrjete sociale.

Në vazhdën e një ‘spastrimi’ në Instagram ku tashmë këngëtarja ka lënë fare pak foto, një tjetër mungesë është vërejtur nga fansat.

Tash e një kohë, ‘Shumë qef’ nuk gjendet në kanalin zyrtar të Dafinës teksa nuk dihet se a bëhet fjalë për çështje të problemeve autoriale apo thjesht ajo ka vendosur ta fshij këtë videoklip.

Varianti i dytë do çudiste pak pasiqë në ‘Shumë qef’, Dafina spikat me format e saj bombastike dhe shumë seksi. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm