Për çfarë e ngacmoi Besi – Bleron? (VIDEO)

By

Një pjesë e banorëve të shtëpisë se Big Brother Vip Kosova 2 ishin duke biseduar për dashurinë.

Azemi u tha: “ Pse të dashurohesh, kur mund të flesh në gjumë”.

Ndërkaq, në atë moment reagoi Besarti me shaka duke thënë për Bleron: “Ja njeri që ka dashuruar disa herë”.

“I ka 45 vjet dhe nuk tregon për moshën që ka”, tha Besi me shaka./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm